Dyer

Shitet nga: Qazim 07 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der te plastikes per hymje esht e mur siq po e shiheni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim