Dyer

Shitet nga: Leon 15 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim