Dyer Oborri , modele italiane

Shitet nga: Mentori 08 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojm te gjitha llojet e dyerve me sistem italian me profila te trash dhe llamarine 3 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim