Dyer te Brendshme Italiane, Treventi Doors

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Treventi Doors 18 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

114 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim Dyer te Brendshme Italiane të kualitetit të lartë të firmës Treventi Doors

-Dimensionet e dyerve: 200x90cm dhe 200x80cm(pjesa e jashtme e kornizës

-Gjerësia e kornizave: 22-26cm dhe 28-32cm(kornizat mund të ngushtohen deri në gjerësine 10cm)

-Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham

-Pjesa e brendshme e derës është e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pesë shtylla të drurit në brendësi të derës

-Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0.86cm3

-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0.21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë

-Krahu apo ana e hapjes përcaktohet gjat montimit sipas dëshirës suaj

-10 vjet garancion në bagllamë dhe mekanizëm të hapjes

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 22-26cm është 114.00€

-Çmimi për dyert pa xham me korniza 28-32cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 22-26cm është 124.00€

-Çmimi për dyert me xham me korniza 28-32cm është 134.00€

-Çmimi për mbindriqim deri 50cm është 60.00€

-Në cmim është e inkuadruar dera, korniza, bagllamët dhe dorëza me cilindër dhe celës

-Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 5 dyer

-Montimi për një derë kushton 15.00€


ADRESA:

Fushe Kosove, Rr.Nene Tereza, Nr:101, 500m para rrethit kryesor ne Fushe Kosove, ne rrugen maxhistrale

Kodra e Trimave, Prishtinë rreth 150m mbi Stacionin Policor.

Numrat kontaktues:

+377 44 120 720
+386 49 120 720
+386 49 811 830 - Viber, WhatsApp
+381 38 704 110

Email:

treventi.group@gmail.com

Facebook:

www.facebook.com/treventi.group


High Quality Italian Interior Doors for Sale

-All models are available in the colors: pure white, light oak, dark oak and white ash
-Door dimensions: 200x90cm and 200x80cm (outer part of the frame)
-Frame width: 14-18cm, 22-26cm and 28-32cm
-All models are available with glass and without glass
-Doors are manufactured from massive wood (inner part), with narrow channels for ventilation
-In both they're covered by a MDF panel, 8mm thickness
-They're wrapped with a 0.14mm PVC foil that is resistant to moisture
-The opening wing is determined during installation as you desire
-10 Years warranty, for hinges and opening
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim