Dredhza Me Shumic Dhe Pakic 0.10~0.20$

Shitet nga: Omer Maksuti 03 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Dredhza Me Shumic Dhe Pakic. çmimi I Dredhzave është 10cent fije , 20cent dredhza ne taza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim