Dredhza

Shitet nga: Armend 03 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Bejm shitjen e fidanes se Dredhze-s me qmim te volitshem Dredhzat jom dredhza Alba .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim