Lul Shelje

Shitet nga: seli 17 Gsh 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes dy lul shelje jan qifte dyat te njejta siq po shihen edhe ne foto 100 euro dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim