Lule

Shitet nga: ardian 18 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
dy lula fikus 80 euro . lul me arom 50 euro . ndersa tjetra 20 euro .. MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER . WHATSS APP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim