Lule fukusi

Shitet nga: xxxxxx 30 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
afer skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim