Misrin e bardh

Shitet nga: afrim 23 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes misrin e bardh e fares tmoqme per buk esht shum i mir
049625613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim