Trungu i Jetes

Shitet nga: Lirim 16 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lulja me emrin Trungu i Jetes
esht e pershtatshme si per lokale restaurante etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim