lul shqiponje

Shitet nga: lul shqiponje 29 Qer 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lul shqiponje e bute , dekorative dhe e pershtatshme per shtepi , lokale te medha , restorante, , hotele , ambiente te ndryshme etj .E gjate 2m e gjere 1.40 m .Jepet me gjith saksi.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim