Komod per Televizor

Shitet nga: Skenderi 05 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Komodën për Televizor ne gjendje shum te mir, esht blerë para 1 viti dhe nuk ka asnje shej perdorimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim