DHOMA GJUMIT 📞VIB +383 44 799 989

Shitet nga: Mobileria Fer Dizajn 15 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje Dhoma te Fjetjes Sasia e Limituar qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com zMund te na shkruani edhe ne 📞Viber +383 44 799 989 jj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim