FLORI DEKOR prodhojm dyer dritare kuzhina dhoma..

Shitet nga: flori 02 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
044291823 044260162 na kontaktoni ne keta nr salloni gjendet ne stanofc afer pompes se benzines sllovenija petroll si dhe bej ndrrim me ndojne kombi apo vetur
facebook : mobileria flori dekor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim