Kauqa Tavolin

Shitet nga: Ardi 18 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shiten 2 kauqa dhe nje tavolim shum pak te perdoruara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim