Kauqa

Shitet nga: Ardi 17 Sht 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten 2 Kauqa dhe tavolina shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim