Mobilet

Shitet nga: Iljaz 14 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jan shum te mira dhe shum pak te perdorura vetem 7 muaj shiten Komplet 2 treshe qe shtrihen , nj 1she 1 Tavolin pritje Tavolin Buke me 6 karriga Komoda per TV Paradhoma dh Dhom Gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim