Mobilje salloni

Shitet nga: Sadik 09 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda dhe mobiljet per sallon jan te perdorura per me shum informata na kontaktoni ne nr : 045483609 çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim