PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE

Shitet nga: fer-dizajn 17 Qer 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje salloni
Pranojm nje vetur Kompenzim me Mobilje si Dhoma Gjumi Kuzhina Moderne me kualitet te Lrte Garnitura Moderne Dhoma pe Femij etj per me shum Kontaktoni ne 044 222 451 ose 049 494 030 si dhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptimin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim