invertar per sallon ondulimi

Shitet nga: jehona 05 Gsh 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Mobilje salloni
Dy komoda dhe lavamani jan ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim