ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

Shitet nga: METI MONT Dje 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR   45 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA DHE SHUMM LLOJE TJERA
+383 44 100 035 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim