Invertar

Shitet nga: Driton 14 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertar shanku per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim