Komplet per taras

Shitet nga: valdet 23 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ulse per kopsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim