Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKERICA

Shitet nga: Tahir Sot 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum shiko ne Facebook: Petrova Comerc ose kontaktoni ne 044-271-357 dhe Viber +38345256699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim