tavolin buke

Shitet nga: vali 29 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TavolinTavolin buke nga druri me 6 korrika ,tavokina edhe rritet siq shihet edhe ne foto,tavokina esht e perdort per disa muaj e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim