Hulaja per femi

Shitet nga: Qendrimi 12 Maj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lodra
Shes hulaja per femi dhe bej ndertimin sipas porosis.
Per me shum informacione kontaktoni ne numrin e telefonit.
Tel-044.049-272-805.Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim