Karroce per femije e ardhur nga jasht

Shitet nga: karroc 31 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes karrocen per femije e ardhur nga suedia me qmim te lire sepse um ka ardh tjetra e re dhe ktan spe perdori per kit arsye e shes me qmim te lire

049649099
044655390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim