Krevat per femije

Shitet nga: ensari 15 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes ni kerr per thmi i ni krevet per thmi dhe ni shporet te gjitha me ni qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim