Frigoriferi 50 Euro

Shitet nga: Sheremet 12 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi , Eshte ne gjendje te rregullt ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim