FRIGORIFERI NE SHITJE (URGJENT)

Shitet nga: ilir 14 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
SHITET FRIGORIFERI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT ARSYJA E SHITJES ESHTE SE KAM BLE TEJTER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim