Frigorifer Te Ndryshem

Shitet nga: Vellezerit Xani 24 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Lloj Te Ndryshem Te Frigoriferve Montues Dhe Jo Montues
Te Importuar Nga Gjermonia - Per Informata Shtes Na Kontakonti
Viber : 049-181-951 044-262-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim