Frigorifer per mishtore

Shitet nga: arbeni 11 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifer per mishtore ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim