Maqin per akullore

Shitet nga: ia 12 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
maqina eshte 2004 shume mire automatike mat mire ska hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim