Shes frizin GORENJE i 320 litrave

Shitet nga: Hetem 22 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin GORENJE i 320 litrave, frizi punon shum mire, behanja e tij eshte se ka korizion.
Frizin e shes me qmim te arsyeshem dhe te pa diskutueshem.
Qmimi 40 euro!

Mundesi thirrje edhe ne viber: +38649459765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim