Vitrin Frigorifer

Shitet nga: Vellezerit Xani 02 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrin Frogorifer Per Informata Shtes na Kontaktoni ne nr :
044-262-982 049-181-951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim