furr per picai

Shitet nga: bastri 15 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furr per pica me plin 60\60cm ne gjendje shum te mir tel 049224876 qmimi 130€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim