!...Lavatriqe e re me 5vjet GARANCION...!

Shitet nga: lavatriqe 10 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqen BEKO krejt e re pa perdor eshte ne kese, 5 vjet GARANCION kapaciteti 7kg ... 1000 rph dhe eshte e kategorise A+ qe hargjon pak rrym. 049 61 64 63.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim