Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh

Shitet nga: agron 20 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
garancjon varjon prej 6 muj deri ne 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim