Lavatriqe industriale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vllezrit Xani 20 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe Miele industriale per larjen e rrobav ne gjendje te rregullt e importuar nga gjermania.
WWW.VllezritXani.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim