Lavatriqe te Ndryshme

Shitet nga: Vellezerit Xani 02 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lloje te ndryshme te Lavatriqeve te gjitha te Importuara nga GJermonia
Per Informata me te holleshime mund te na Kontaktoni ne nr :
044-262-982 049-181-951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim