Lavatriqe te Ndryshme

Shitet nga: Vellezerit Xani 10 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lloje te Ndryshme te Lavatriqeve Te Gjitha Te Importuara Nga Gjermonia
Per Informata Shtes Na Kontaktoni ne Nr :
Viber : 049-181-951 044-262-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim