Lavatriqe te Ndryshme

Shitet nga: Vellezerit Xani 24 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe Te Firmave Te Ndryshme
Te Importuara Nga Gjermonia - Per Informata Shtes Na Kontaktoni ;
Viber : 049-181-951 044-262-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim