Lavtriçe

Shitet nga: kujtim 13 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriçe "Bosch", ne gjendje shume te mire, e porsaardhur nga Austria.
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim