Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 06 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
si dhe mbushjen e frigove & ndrrimin e motorrav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim