Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 10 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bar te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
gjithashtu japim garancjon prej 6 muj deri ne 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim