Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 17 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
gjithashtu posedojm edhe frigorifera montus shporeta makina per larjen e enve montuse
te prodhimeve gjermane transporti asht gratis
garancjoni varjon prej 6muj deri ne 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim