Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 19 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te prodhimeve gjermane
posedojm frigorifera montus shporeta montus te dimenzjoneve te ndryshme gjthashtu edhe makina per larjen e enve montuse
044712474
049243340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim