Shitje dhe servisim

Shitet nga: Agron 24 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te aparatave te anvisris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim