Tehnike e bardhe

Shitet nga: agron 30 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bej shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
044712474
049243340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim